בונים ומצלמים

23/06/2013

תחרות הצילום של אשרא, תחת הכותרת "הפרויקט היפה", יצאה לדרך. חברות ויצואנים אשר עוסקים בפיתוח תשתיות במדינות שונות מוזמנים לשלוח לאשרא תצלומים נבחרים (באיכות גבוהה) של פרויקטים, או עבודות בחו"ל, שהוקמו על-ידם ובוטחו דרך החברה. הצילומים הנבחרים יפורסמו באתר אשרא לאחר קבלת אישור החברה, כאשר העתק מוגדל של הצילום הנבחר ייתלה במשרדי אשרא, ועותק נוסף בגודל מטר על מטר וחצי יישלח אל היצואן, כאות הוקרה.

"אנו רואים בתחרות שילוב מעניין של עסקים ואומנות, אשר משקף את העשייה הישראלית בעולם", אומר דודי קליין, סמנכ"ל אשרא. "המטרה היא לתת לכך ביטוי ולעודד תיעוד בעל ערך כפול: היסטורי ואומנותי אשר ביחד מציג את הפעילות הישראלית הענפה בשווקים הבין-לאומיים".

איילה גני, המרכזת את הפרויקט באשרא מספרת כי הכל החל כשחברת תהל שלחה לאשרא תצלומים של כמה מפרויקטי התשתית שלה בעולם. "התצלומים היפים ניתלו על קירות חדר הישיבות בחברה ועוררו התפעלות. מישהו העלה את הרעיון לשלב עוד תמונות של חברות אחרות, וכך נולד הרעיון לקיים את תחרות הצילומים, מבין התצלומים שיישלחו אלינו. אנו מקווים שהחברות ייענו לאתגר ונצליח להנציח את פועלן בצורה חזותית".

את התמונות ניתן לשלוח ל: ayallag@ashra.gov.il

 

עבור לתוכן העמוד